Fujitsu siemens lifebook

Shitet nga: petriti 02 Tet 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
laptopi eshte I posaardhur nga suedia dhe ne gjendje te rregullte ka te instaluar windows 7 si dhe njekohsishte Skype dhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim