HDMI KABËLL 5m TV-LAPTOP-PC

Shitet nga: Toni 19 Jan 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shiteti HDMI kabëll me gjatësi 5 metra, i blerë në Gjermani dhe i pa përdorur.

Për ata që nuk e dijnë kjo kabllo shërben për ta lidhur Kompjuterin/Llaptopin me TV dhe pastaj në TV mundesh me pa FILMA, MUZIKË ose cdo gjë tjetër që sheh në Kompjuter ose Llaptop.

Komunikim edhe me VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim