HP 2000 AMD E450 Lap Top

Shitet nga: erik 03 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Lap Topi ka shenja te perdorimit normal.Nuk ka thyerje te ekranit ose te ndonje pjese tjeter.Bateria eshte ne gjendje te mire.Ka mbushesin origjinal.Windows 7 .Lap Topi ka procesor AMD E450 qe eshte ekuivalent me Intel i3.Ka grafike ATI Radeon HD,1,65 ghz cpu, 8GB RAM, dhe 450 GB HDD.Ekrani eshte 15.6 ".Kamera e integruar,DVD player.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim