HP Compaq Mini CQ10-400CA PC

Shitet nga: acer 11 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Lloptopin Compaq Mini,

Procesor: Intel Atom 1.7GHz
Ram: 1Gb
Hdd: 150 Gb
Batteri: Mbi 2 ore
Ne gjendje shume te mire Hardwarike dhe Softwarike

Verejtje: Kur osht i fikur lloptopi ekrani i rrin ndezur me ngjyr te bardh,kur osht i konektun ne rrym ose ka batteri te mbushur siq duket ne foto. Problem nuk ka ne ekran vetem qe rrin ashtu ndezur.
Bej edhe ndrrim me Samsung Galaxy S3 ose Iphone 5 shtoj pare.

Mundi me kontaktu ne viber:
+377 45 500 291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim