HP Compaq Win8.1 (ENERGY STAR) Ndrrim i mundshem

Shitet nga: granit 02 Maj 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Llaptopin apo Ndrroj me( Sony 3 me Multiman me 2 josticka ) vetem me Sony ndrrohet ndryshe shitet, te Ardhur nga Gjermania Esht shum pak i perdorur mund te shihet dhe vet qe asnje Grith nuk mundesh tja gjesh rreth 3 muaj apo me shum esht i perdorur . Mjaft i ruajtun deri ne pik tfundit.

-

Performancat jan keto :
-
Ekrani : 15.6-inch 39.6 cm HD display
Processori : AMD Dual Core ( Energy Star ) E1-2100 APU mit Radeon HD 8210 with 64Xbit ( mjaft i shpejt )
Grafikarten : Radeon HD 8210 1366 x 786 Pixels
Ram Memory : 4 GB
Hard Disk : 500 GB
Drive : SuperMulti DVD-Brenner
Windows : 8.1 Fabrikisht me Liqenc
Portat : 1x HDMI, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x RJ45, Audioausgang (3,5mm), 1x Mikrofoneingang (3,5mm)

-

Beterin e Mban gjat punes ne laptop Thuajse deri ne 2 3 or por ne rast mos perdorimit me shum or pa problem mundemi me provu hiq so problem
me adapter me kejt vin , Dhe Mausin Gratis
-

Qmimi i Pa diskutushem sepse Vet e kom ble ne Gjermani 350 Euro dhe dallim ka qe vetem nuk esht ne paketim me llastiqe qdo funksion e ka tnjejt asni program se ka te instaluar sepse nuk esht perdorur shum thuajse fare.
-

Mundeni mu Kontaktu dhe ne VIBER.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim