HP Elitebook 6930p

Shitet nga: Rifat 27 Gsh 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   225 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Llaptopin Hp Elitebook 6930p (Business Laptop), perndryshe Elitebook jan prej serive me te forta te llaptopave nga HP.
Specifikat:
Windows 10 Pro Activated x64bit
Intel Core2Duo P8400 2.26 Ghz
Ram: 4Gb DDR2 deri ne 8Gb mundesi shtimi
Hdd: 160Gb
CD/DVD Writer
Grafika: 2Gb Intel(R) GMA 4500mHD (HD)
Ka 3 USB Porte
1 vend per kyqje permes Tel,
1 vend per SIM kartel ku ka rrjet permes Karteles Ipko
1 vend Firewire
1 SD card reader (leximi I memori kartelave)
FingerPrint mundesi qe ne vend te Fjalkalimit (passwordit) te keni qasje mes shenjave te gishtrinjeve
1 drit per ndriqimin e tastieres gjat punes ne mbremje
Baterin e mban 2 deri 3 ore varesisht nga perdorimi.
Adapterin original

Arsyeja pse e shes eshte se merrem me programim dhe me duhet nje llaptop me performanca tjera dhe me nje ekran me te madh. Kurr nuk kam pat problem me te,
CMIMI FIKS!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim