HP LAptop G72 17 incha

Shitet nga: enver 01 Nën 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptopi G72 me Hard Diska


Deshironi te keni laptop te shpejt ather ky laptop eshte per ju

ne sistemin operativ window 7 eshte SSD ose solid state drive 128 GB qe eshte 10 her me i shpejt se sa 5400rpm hard diska ketu eshte vetem sistemi operativ dhe programet, qe qelen me nje shpejtesi maramendese gje qe i ndihmon edhe bateris te qendroj me shume

dhe ne d drive e ke hard diskun e dyte me 500gb qe sherben per te gjitha filat tjera,

shitet per vetem 300 euro

shih me poshte fotot dhe specifikacionet

shiko me poshte specifikacionet dhe fotot. Intel® Core™ i3-370M Processor (2.40GHz) 4GB installed memory 500GB hard drive SuperMulti 8X DVDñR/RW with Double Layer Support 17.3" diagonal High Definition+ HP BrightView LED Display (1600 x 900) Textured HP Imprint finish with the prism design in biscotti HP Webcam with integrated microphone Wireless LAN 802.11b/g/n WLAN 5-in-1 integrated Digital Media Reader Full-size keyboard with integrated numeric keypad 6-Cell 47WHr Lithium-Ion Battery;Up to 5 hours of battery life Dimensions 16.22" (W) x 10.59" (D) x 1.27" (min H)/1.47" (max H) (6.6lbs) Genuine Windows® 7 Home Premium 64-bit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim