HP Pavilion G4 Llaptop Core i3 370m 2.4 Ghz 4GB ..

Shitet nga: HP Pavilion g4 22 Maj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop / Llaptop

14 Inch

Intel Core i3 370m 2.4 Ghz

4 GB Ram 1333 Mhz

500 GB Hard Drive 7200 RPM

VGA out

HDMI out

3 USB

Ethernet

SD/MMC slot

Ka edhe mbushsin te vetin origjinal


Eshte i blere ne USA une e kam perdorur per pune dhe shkolle dhe jam i vetmi pronar. Ka edhe mbushsin te vetin origjinal. Punon shume mire dhe nuk ka asnje defekt. Nese keni ndonje pytje kontaktoni me email apo telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim