HP Pavilion dv3-2130ez

Shitet nga: Liridon 01 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Llaptopin Hp Pavilion dv3 13.3inch te cilin e kam pranu nga Zvicrra, cmimi blerjes ka qene 1000 Frang. Eshte ne gjendje shume te mire, punon shume mire, baterin e mban 3ore dhe e shes sbashku me fatroll mbrojtse Case Logic dhe maus Wireless Logitech. Adapterin e ka origjinal te Hewlet Packard. Perfomancat: -Intel Core 2 Duo P8700 2 X 2.53 GHz -4GB RAM dhe 128GB HDD -NVIDIA GeForce G105M - 512 MB -DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM -5 in 1 card reader -Wifi dhe Bluetooth -Fingerprint -Butonin e zerit dhe te wirelessit e ka touch -HDMI Port etj etj... E jap me garancion. Per cdo info shtese thjesht pyet ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim