HP ProBook

Shitet nga: Burim 10 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Loptop HP ProBook 4520s i 3 15.6 " Inch 4 GB Ram Memorie (vendin e lire e ka plus edhe per 4 GB tjera) , Hard Disk 350 GB , Grafike 1800 MB
Loptopi eshte ne gjendje shume te mire ende ka fleteGarancion eshte shume pak i perdorur baterine e mban deri 3 ore eshte me Windows 7 Windowsi eshte me Licence dhe eshte total i Kompletuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim