HP ProBook 6450B, Core i5 450M, 4GB, 250HDD

Shitet nga: IT 02 Mar 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin Hp Probook ne gjendje pothuajse te re.

Specifikat:

Procesori: Intel Core i5 450M (2.4GHz)
Ekrani: 14 inch, LED
RAM: 4 GB
ROM: DVD/RW LightScribe
Hard Disku; 250 GB
OS: Windows 7 Ultimate


Te meposhtmet jane TAG dhe nuk sherbejne per ndonje qellim informativ.

Asus, hp, llaptop, lloptop, laptop, Lenovo, i3, i5, quad, dell, msi, kompjuter, cad, archicad, autocad, kad, video, samsung, ibm, mac, macbook, gamer,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim