HP dv 7- 17-inch dhe asus eee mini laptop

Shitet nga: Arbri 14 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Hp dv7: procesor core 2 duo, 4Gb ram, 500Gb Hdd. 100€
Asus: procesor core 2 duo, 2gb ram, 160 hdd. 50€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim