HP mini (notebook)

Shitet nga: bunjamin 23 Shk 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet HP MINI 110-3700
System manufacturer:Hewlett-Packard
Operation System: Windows 7 Starter 32bit
Proccesor:Intel(R) Atom(TM) CPU N455 @ 1.66Ghz (2cpus) , 1.76 GHz
Ram Memory : 1GB
HDD: 250 GB
Graphic: Intel(R) Graphics Media Accelerator 3150 256mb

Lloptopi osht shum pak i perdorun edhe osht ne gjendje perfekte te gjitha funksionet i bajn si ne tastjer ashttu edhe mausi ka 3 porta usb 1 vga edhe vendin per kartela te vogla skom pas asniher problem me lloptop per to garantoj pa problem qe nuk esht i vjedhur osht i ardhun prej jashtit po ashttu adapteri osht orginall i tij dhe baterin e mban 2 or e me shum te interesuart le te kontakotjn ne numer telefoni 045 505 637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim