HP pavilion dv2000

Shitet nga: Gezim 25 Tet 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
CPU : intel core 2 duo 2.0GHz
Ram memorie : 2GB
Hard Disk : 160GB
Ekrani : 15.6 inch
Pershkrimi : laptopi eshte ne gjendje shume te rregullt i posedon te gjitha portat dhe gjithashtu ka edhe fingerprint , hotkeys dhe digitronin per komandimin e disa proceseve te laptopit nga largesia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim