HP

Shitet nga: cimi 23 Dhj 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
HP Ge62 dhe HP Mini

HP Ge62
procesor DualCore (2CPU) 2.22Ghz
ram 4GB,
grafika 2GB,
HDD 300Giga
me kamer me mikrofon,
bateria mbi dy orë e mban,
portat HD, USB mikrokarta etj.230euro

HP mini
procesorin Athom 1.69Ghz
ram memorie 1GB
HDD 300Giga,
me kamer me mikrofon,
bateria mbi dy orë,130euro

viber 0038649831202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim