llaptop HP

Shitet nga: Aid 31 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Hp
shitet lire dhe mire,posedon qanten dhe adapterin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim