Llaptop HP Probook 6550b Core i5

Shitet nga: Vali 05 Jan 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: ProBook
Tel.: 049-237 430 Viber
044-240 106

Gjendemi ne Prishtine, Gjilan, Viti, Ferizaj dhe Peje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim