Hp Ge62

Shitet nga: cimi 01 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Hp Ge62 dhe Mini 110-3700sg

Hp Ge62
AMD Athlon Processor DualCore (2CPU) 2.2GHz
4GB DDR3 RAM
320GB 5400RPM Hard Drive
15.6-Inch Screen, ATI Radeon HD 4250
Windows 7 Home Premium (64-Bit)
4 orë baterin
qmimi 230euro


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim