Hp Pavilion dv5

Shitet nga: Pjeter 19 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Hp Pavilion dv5
HDD 320 Gb
Ram 3 Gb
Procesor AMD Dual Core 2.3 Ghz
Windows 8.1
Shum i ruajtur dhe punon shum mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim