Hp pavilion zv5000

Shitet nga: Vali 23 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes loptopin hp pavilion zv5000.Baterian nuk i funksionon se mban rrymen dhe 3 taste i mungojn punon shum mir dhe esht ne gjendje t rregullt. Performancat: .ADM anthlon{tm} 64 Processor 3200. 1.99GHz.512 MB of . RAM physical addrese.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim