Kauqa (kreveta), fotele dhe shporet

Shitet nga: Bizi 19 Pri 06:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITEN:

- 2 kauqa dhe 1 fotele

Cmimi: kauqi i kuq me t verdhe 160 eur, kauqi tjeter 120 eur dhe fotelja 70 eur.

Kauqat jane te perdorur por jane ne gjendje te rregullt pervec foteles qe ka defekt pak.

Kane edhe nga nje mbulese (navllak) tjeter rezerve (dmth muni me ua ndrru per ndryshim te pamjes se tyre). Njera eshte e kuqe tjetra e bardhe me lara ngjyra te ndryshme.

Mundeni mi pa para se mi ble.

Gjenden ne komunen e Shtimes.

2. SHITEN:

- 2 kauqa dhe 1 fotele

- 1 shporet (eshte me rryme dhe plin)

Cmimi: 2 kauqat dhe 1 fotele ne total 120 eur dhe shporeti 60 eur.

Jane te perdorura por ne gjendje te rregullt pervec kauqit te kafte qe ka pak defekt. (Shiko fotot e dyta)

Gjenden ne lagjen e Ulpianes ne Prishtine.

Transportin e ben vet bleresi!

Ju mirepresim ne email ose ne Tel./Viber/WhatsApp: 044 116 952.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim