Kompjuter,lap top dhe statik

Shitet nga: besi 10 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
për më shumë info.044 170 275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim