LAPTOP HP 550

Shitet nga: Rinor 14 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptop hp 550, 15.4 inch
Intel Core 2 DUO , 1,80 ghz
RAM : 2GB
Windows 7 Proffesional
Laptopi eshte ky ne foto,
eshte ne gjendje te rregullt dhe punon perfekt.

Pres bleres serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim