LENOVO THINKPAD X240 ULTROBOOK i5gen4\ 4gb ram\120

Shitet nga: Xeni 11 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
CPU i5 1.9 GHZ 4200U TURBO 2.6 GHZ GENERATA IVRAM 4 GB DDR3HDD 120GB SSDGPU HD 4400 1.7 GBWEBCAMERA HD -USB 3.0
SCR 12.5 INCH HD LEDBATERIA 6-7 ORE


TASTIER ME DRIT3G-4G PER TE PAS INTERNET KUDO QE TE JENI


LAPTOPI KA 2 JAV PERDORIM


Ne gjendje perfekte! laptopi eshte super i shpejt,,ndizet dhe fiket shum shpejt per faktin se ka ssd,,shum i pershtatshem per biznesmen dhe student me qe mban bateri gjat,,cmimi tij aktualisht ne dyqane esht 1400 dollar


laptopi gjindet ne Durres ;) Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim