LENOVO THINKPAD i5

Shitet nga: lenovo 24 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Lenovo ThinkPad T510 core i5 shume shume i ruajtun dhe shume pak i perdorur po ashtu bateria eshte ne gjendje te mire dhe rrymen e mban 4ore pune e rregulte ose 2.5 ore programe si archicad,3dmax etj.
Model: Lenovo T510 ThinkPad
Intel Core i5 520M / 2.53 GHz
HDD: 320 GB
Cache L3 - 3 MB
Memory: 4GB DDR3 SDRAM Optical Drive
DVD-Writer - removable
Didplay 15.6-inch HD+ LED (1600×900)
Bluetooth

Fotot origjinale .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim