LLAPTOP

Shitet nga: arben 15 Tet 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
LLAPTOP
Shiten llaptopat model i vjeter firma DELL dhe IBM dhezen por ju duhet nje program per funksionu
20 euro dy llaptopa
044760094
Viber +37744760094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim