LLAPTOP

Shitet nga: arben 21 Tet 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop IBM ne gjendje te rregullt ,funksionon shume mire I ruajtur dhe shume I fort
Shiten llaptopat model i vjeter firma DELL dhezet por ju duhet nje program per funksionu
Llaptop IBM 20 euro
Llaptop DELL 10 euro
Sqarim : llaptopat model i vjeter
044760094
Viber +37744760094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim