LLAPTOPIN

Shitet nga: besnik 11 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes lloptopin shum i mir dhe i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim