LLOPTOP

Shitet nga: Viktor Jashari 29 Sht 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITET LLOPTOPI DELL SHUM I RUJATUR prcesor :intel (r) core(Tm) 2 duo (2cpU) 2.66 RAM 2048MB RAM Po ashtu ka edhe MBUSHSIN DHE MAUSIN " nuk ka asnje defket "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim