LLaptop TOSHIBA

Shitet nga: Eset 05 Sht 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop toshiba esht i rujtun dhe punon shum mir duall kore 4G ram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim