Lap Top SONY VAIO

Shitet nga: Naim 16 Nën 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Proccesir: Genuine Intel CPU 1.67 GHz
RAM: 1GB
32-bit operating system
Ne cmim perfshihen edhe nje ekran per PC LG, tastature HP dhe mouse.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim