Laptop Acer-aspire one ,1.6 GHZ, 1GB RAM,250GB..

Shitet nga: ardit morina 04 Mar 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Mini laptop ,i zi ne gjendje te rregullt ,bateri te qendrueshme deri ne 5 ore ,vjen me mbushes dhe me qant .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim