Laptop

Shitet nga: Mentor 08 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
nderroj lloptopin me Skuter skuteri duhet te jet ne gjendje te Mir lloptopi ka adapterin dhe qanten qanta hapet me kod lloptopi ka vler afersisht 500 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim