Laptop

Shitet nga: besnik 14 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes lloptop shum i mir dhe i rujten veq sa me ka ardh prej jashtit 4g RAN 320 HDD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim