Laptop

Shitet nga: baki 11 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
llaptop kompaq 40 euro dhe HP me monitor rrotullues 60 euro ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim