Laptop

Shitet nga: Hivzi 29 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop Medion i ardhur nga Gjermania posedon Windows 10 dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim