Laptop ACER Aspire 7735ZG

Shitet nga: Amer 26 Sht 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ekrani -17"
RAM - 4.00 GB
System type - 64 bit
Procesor - pentium(r) dual core CPU 2.00 GHz 2.00 GHz
HD - 300 GB

i mirë dhe i shpejt :D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim