Laptop Acer 5810tzg

Shitet nga: Dardan 13 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptopi Acerit ne gjendje te rregullt
Performancat
Core 2 duo 1.3ghz 800mhz
Ram 4gb(ddr3)
Hdd 320 Gb
Vga Ati Mobility Radeoon HD
Battery 2+h(dmth e mban deri ne 2 ore
laptopi punon shume mire eshte ne gjendje te rregullt

Me laptopin vjen edhe nje tavoline per ftohje te laptopit dhe per komoditet gjate punes me te(eshte ne fotografi)
Me laptopin poashtu vjen dhe nje qante origjinale nga Gjermania

Te gjitha keto vetem per 230 euro
Cmimi eshte i panegociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim