Laptop Acer Aspire

Shitet nga: Shpëtim 30 Tet 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

540 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Acer Aspire E5-571-304M , Madhesia ekranit 15.6" , procesor i3 , 1TB HDD , eshte pak i perdorur , personalisht e kam porositur nga kompania Acer ne muajin mars te vitit 2015 .
Eshte marr me windows 8.1 , ndersa tani ka windows 10 .
Windowsin e ka te licensuar , ne krahasim me ata qe blehen ne markete te ndryshme ne Kosov te cilet i shesin pa licens te windowsit .
Performancat e tij mund ti shihni ne fotot e ngarkuara !
Qëndrueshmëria e bateris është më shum se 7 orë punë !
Nese nje grrith e vetme i gjindet e lere me shum mund ta kthesh Laptopin dhe i merr parat tua , me shum korrektesi !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim