Laptop Acer

Shitet nga: Dukagjin 29 Jan 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet apo Nderrohet

Laptop Acer Aspire 5920
Color : Bardh dhe Zi
Monitor: 15.4 inch
Processor: Intel(R) (Core™)2 Duo CPU @2.0GHz
Ram: 3 GB
Hard Disk: 240 GB
Operating System: Windows 7 Home Premium
Others: Wireless, Web Camera, Bluetooth etj

numri viber 00386 49 56 77 56
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim