Laptop Asus - Core I7

Shitet nga: Getuart 05 Pri 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Asus - Core I7.
- Processor: Intel(R) Core(TM) i7 - 3630QM CPU 2.4-3.2 (Turbo Speed)
- Ram: 6GB
- Graphic: Nvidia GEFORCE GT 635 - 2GB
- HDD: 1000GB
- Windows 8.1 Pro
- I perdorur vetem 1 Vite, me programe per Arkitekture - ne gjendje te rregullt.
- Takimet munde te behen ne Prishtin - Gjilan dhe Viti
- Qanta me dy krahe per Laptop eshte FALAS
- Qmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim