Laptop Asus

Shitet nga: Norik 19 Dhj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Madhesia: 15 inch / I formatizuar dhe i pastruar / I blere ne SB computers / Ngjyra - bordo ne te kuqe / Punon shpejte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim