Laptop Dell Vostro (shih foto)

Shitet nga: Gazi 03 Maj 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet dhe/ose nderrohet laptop Dell Vostro Dual Core,....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim