Laptop Fujitsu

Shitet nga: Emir 09 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Fujitsu i ardhur nga gjermani pak i perdorur ka keto performanca: i5, 8Gb Ram, 500Gb Hdd, si dhe ka dy taste te shkoqura leht rregullohen qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim