Laptop HP6930P

Shitet nga: Gezim 25 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop HP6930P C2D 2.53/2Gb/160Gb Hdd jane shume te mire dhe laptop Business.
+ NEse ju vyn Docking Station 30Euro shtes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim