Laptop Hp

Shitet nga: loptop 08 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes laptopin HP
osht shume i rujtur
mka ardh prej gjermanis nuk jam ka e shfrytzoj
vjen komplet me qante dhe adapter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim