Laptop Lenovo G510 i5 6GB RAM 1TB 15' HD

Shitet nga: Arlindi 25 Jan 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Intel® Core™ i5-4200M (3.10GHz 1600MHz 3MB)
15.6" high-definition (1366 x 768) / 200 nit display, 16:9 widescreen
AMD/ATI Radeon HD 8500M
6GB RAM
1TB HDD

Eshte shume i rujtun dhe pak i perdorur. Ka adapterin dhe qanten.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim