Laptop Lenovo T410 i5

Shitet nga: N R 21 Gsh 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptopi i modelit Lenovo ThinkPad T410 ne gjendje shume te mire dhe me karakteristikat:

Procesori Intel i5
Disku 160 GB
RAM 4 GB
Windows 7

Ju lutem kontaktoni ne tel apo viber ne numrin:
+377 44 177 997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim