Laptop Macbook Air apple

Shitet nga: Macbook 04 Gsh 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Macbook Air 13'
Intel core i5 ... 1.7 ghz
4gb ram 1333 mhz ddr3

Me logic 9...dhe logic x.. me plugina te nevojshem per
beats apo mix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim