Laptop Packard bell urgjent

Shitet nga: valon 22 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shitet Laptopi ne gjendje shume te mire i licencuar nga anglia poashtu antivirus me licence ju mirepresim

Pc 3.0 ghz 768 ram 80 gb Hdd maus tastier+camer
vetem 90 euro

Mobile&pc service Vali
shitje, dekodim, servisim, i telefonave, laptopeve dhe pc

Gjendemi ne Drenas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim